Aktuality

E-shop SAD Žilina si hneď našiel svojich zákazníkov

03.02.2017 - Žilina, Martin, Čadca

Spoločnosť SAD Žilina od 1. 11. 2016 spustila pre svojich cestujúcich novinku, ktorou je on-line dobíjanie a predaj dopravných kariet. Kartu vám dokonca doručíme až k vám domov! Táto služba ihneď zaznamenala veľký úspech.

Dobíjanie kariet hotovosťou bolo v minulosti možné len u vodičov, prípadne v našich klientskych centrách. Rozhodli sme sa preto ešte viac zatraktívniť naše služby a umožniť cestujúcim dobíjanie kariet on-line. Ideálna možnosť pre tých, ktorí neradi manipulujú s hotovosťou alebo nie vždy majú čas navštíviť klientske centrum. Stačí navštíviť webstránku SAD Žilina, zamieriť do sekcie e-shop, spraviť pár klikov a hotovo.

Už za prvé dva mesiace prevádzky si našla služba svojich zákazníkov. V rámci on-line shopu sa uskutočnilo viac ako 1 800 operácií. „Veľká výhoda je predovšetkým to, že cestujúci si môže kúpiť dopravnú kartu z pohodlia domova a my ju mu doručíme až k nemu domov. Nemusí sa teda obmedzovať hotovosťou a nikde chodiť. Hotovosť nie je potrebná ani pri dobíjaní elektronickej peňaženky v prímestskej či mestskej doprave zabezpečovanej SAD Žilina. Takto môžu cestujúci dobíjať karty nielen sebe, ale aj svojim deťom bez toho, aby ich vybavili hotovosťou. A to priamo prostredníctvom nášho webu,“ „povedal riaditeľ dopravno-obchodného odboru SAD Žilina v Martine Dr. Ing. Peter Šufliarský.

Podporované on-line služby :
- Plnenie elektronickej peňaženky
- Nákupy predplatných cestovných lístkov
- Nákupy dopravnej karty

Čo získate pri cestovaní s dopravnou kartou :
- zľavu z cestovného
- bezhotovostnú platbu za cestovné lístky ( zvýšenie komfortu výdaja cestovných lístkov )
- prispejete k zrýchleniu dopravy
- získate zľavy pri nákupoch vo vybranej obchodnej sieti vo výške 10 - 20% za každých 10 jázd (www.cestujtezadarmo.sk)