Aktuality

Pridajte sa do nášho tímu SAD Žilina

24.03.2017 - Žilina, Martin, Čadca

Radi šoférujete? Ste zodpovedný vodič? Hľadáte prácu? To správne miesto pre vás je v dopravnej spoločnosti SAD Žilina.

Pre niektorých ide o vysnívané povolanie z detstva. A niektorí si možno poviete, že hoci vám to doteraz nenapadlo, prečo to nevyskúšať.

Spoločnosť SAD Žilina momentálne ponúka pracovné pozície v kategórii vodič autobusu prímestskej dopravy pre regióny Žilina, Bytča, Kysucké Nové Mesto, Čadca a Martin, a mestskej hromadnej dopravy pre Martin a Vrútky. Ide o prácu na plný úväzok a náplň budúceho vodiča spočíva:

- v preprave a poskytovaní služieb cestujúcej verejnosti v rámci prímestských (mestských) autobusových liniek, čo zahŕňa aj vybavovanie cestujúcich cestovnými lístkami v súlade s platnou tarifou,
- v základnej starostlivosti o čistotu zvereného autobusu, jeho bežnej údržbe a drobných opravách,
- vo vedení prepravných dokladov
- a ďalších úlohách a povinnostiach neodlučiteľne spojenými s výkonom práce vodiča.

SAD Žilina sa ako jeden z mála zamestnávateľov môže pochváliť tým, že má zamestnancov s 30 - 40 ročnou praxou. Je to ich celoživotné zamestnanie a sú takpovediac dušou firmy. Spoločnosť svojich ľudí takisto rok čo rok pravidelne odmeňuje za ich prácu.

Prečo by ste sa mali stať súčasťou tejto „rodiny“? Máte šancu získať stabilnú a perspektívnu prácu v dynamickej spoločnosti so silným postavením na trhu. Dostanete adekvátne mzdové ohodnotenie, ročnú odmenu, vernostné odmeny či odmeny za jazdu bez nehody. Samozrejmosťou sú cestovné výhody a jedným z bonusov je možnosť odborného rastu formou rôznych, aj nadštandardných školení. Spoločnosť ponúka ďalšie benefity, ako doplnkové dôchodkové sporenie, zvýhodnené telefónne volania či využitie rekreačného zariadenia.

Ak máte záujem stať sa hrdým nositeľom modrej rovnošaty, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou vodičov SAD Žilina, musíte mať minimálne základné vzdelanie a spĺňať tieto osobnostné predpoklady a zručnosti:

- vodičský preukaz skupiny D + kvalifikačná karta vodiča,
- psychická a zdravotná spôsobilosť,
- občianska a dopravná bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov a evidenčnou kartou vodiča,
- profesionálny prístup k práci,
- flexibilita, ústretovosť a spoľahlivosť.

Bližšie informácie o pracovnom mieste vám poskytnú na tel. číslach:

041/7330 111, 041/7330 605 (región Žilina, Bytča, Kysucké Nové Mesto),
043/4222 244, 041/7330 605 (región Martin, MHD Martin, MHD Vrútky),
041/7330 311, 041/7330 605 (región Čadca).