Aktuality

Zabezpečíme vám pohodlnú cestu do celého sveta

12.09.2017 - Žilina, Martin, Čadca

Máte chuť spoznávať svet? Plánujete dovolenku alebo si len chcete na poslednú chvíľu urobiť výlet do niektorého z krásnych miest? V tom prípade sa môžete obrátiť na nás.

Miestenky do celého sveta totiž pohodlne zakúpite aj u nás v klientskych centrách, ktoré sme pre vás otvorili v Žiline, Čadci a Martine. V Žiline nás nájdete na autobusovej stanici a v OC MIRAGE, v Martine na autobusovej stanici a na Mestskom úrade Martin a v Čadci na autobusovej stanici.

Na všetkých predajných miestach je možná platba v hotovosti a platobnou kartou.

Presuňte sa z bodu A do bodu B bez stresu

Prostredníctvom našich klientskych centier sprostredkúvame predaj miesteniek v spolupráci s ďalšími spoločnosťami. V Žiline si môžete zakúpiť lístky od spoločností AMSBus, Eurolines Slovakia, RegioJet, Student Agency, SAD Prešov i LEO Express a FlixBus. Prostredníctvom nich sa dostanete do rôznych miest nielen štátov susediacich s našou krajinou. V Martine vám vieme zabezpečiť lístky od spoločností AMSBus, Student Agency a RegioJet a v Čadci od spoločností AMSBus, Student Agency, RegioJet, LEO Express a FlixBus.

Využite teda najväčšiu predajnú sieť pre predpredaj cestovných lístkov a miesteniek v našom regióne. Radi vám poradíme, vybavíme a zabezpečíme miestenky. A vy sa bez stresu presuniete tam, kam chcete.

Pohodlná doprava

Naše klientske centrá OC Mirage, AS Žilina, AS Čadca začali predávať cestovné lístky a miestenky v systéme FlixBus, ktorý začal od roku 2015 pôsobiť aj na medzinárodnej scéne. Má autobusové siete vo Francúzsku, Taliansku, Rakúsku, Holandsku a Chorvátsku, a aj linkovú dopravu až do Škandinávie, Španielska, Anglicka alebo východnej Európy.

Jedinečnou kombináciou technologického startupu, internetového podniku a klasického prepravcu vytvorili najväčšiu sieť diaľkových autobusov v Európe. Prostredníctvom nich sa dostanete do 1 200 destinácií vo vyše 26 európskych krajinách. A naša spoločnosť SAD Žilina vám tieto linky dokáže sprostredkovať. Navštívte naše klientske centrá a naši pracovníci vám pomôžu pri výbere najlepšej trasy.