Valentín priamo v autobuse SAD Žilina - Slovenská autobusová doprava Žilina

Aktuality

Valentín priamo v autobuse SAD Žilina

26.02.2021 - Čadca, Martin, Žilina

Nedeľa 14. februára patrila všetkým zamilovaným. Aj keď s obmedzenými možnosťami, ako stráviť tento sviatok so svojou polovičkou, niektorí cestujúci sa rozhodli využiť obľúbenú valentínsku výzvu v autobusoch spoločnosti SAD Žilina.

Nedeľa plná srdiečok

Chce to veľa odvahy podeliť sa o svoje city k milovanej osobe na verejnosti, nemyslíte? Niektorí cestujúci sa odhodlali vyznať lásku svojej polovičke priamo  v autobusoch spoločnosti SAD Žilina, ktoré využívajú dennodenne stovky cestujúcich. Práve originálne vyznania boli odkomunikované na LCD obrazovkách zabudovaných vo všetkých autobusoch. Tohtoročnou výnimočnosťou bolo, že vodič SAD Žilina osobne odovzdal konkrétnemu cestujúcemu, ktorý dennodenne cestuje autobusom do práce, valentínsky odkaz (vo forme želania) s venovaním od svojej manželky.

„Ďakujem veľmi pekne spoločnosti SAD Žilina za možnosť zapojiť sa do Valentínskej výzvy. Skoro ráno o 05:37 hod. dostal môj manžel v autobuse, netradičný a veľmi príjemný budíček – valentínsky odkaz s mojim venovaním.  Veľká vďaka patrí vodičovi p. Ľuptákovi , ktorý si dal námahy odovzdať toto valentínske vyznanie. Síce bol manžel chvíľku prekvapený a v šoku, čo sa deje, ale všetko pochopil, keď otvoril obálku v ktorej bola moja ,,valentínka“. Ešte raz vám zo srdca ďakujem a  spoločne s manželom budeme určite dlho pamätať na takýto netradičný Valentín“ uviedla pani Aďka - manželka cestujúceho.

 Veríme, že aj vy ste tento zaľúbený deň strávili rovnako netradične, ako cestujúci v autobusoch SAD Žilina.

Najkrajšie z najkrajších

Do Valentínskej výzvy sa mohol zapojiť ktokoľvek. Stačilo napísať svoje vyznanie na sociálnych sieťach Facebook a Instagram spoločnosti SAD Žilina, doplniť meno, komu je odkaz určený, číslo linky a čas odchodu autobusu, ktorým vyvolený/vyvolená cestuje.

Spoločnosť SAD Žilina spomedzi všetkých valentínok vybrala najoriginálnejšie tieto:

,,Miláčik môj, celých tých 21 rokov čo sme spolu ťa milujem z celého srdca, a tak ako sme si to sľúbili: v dobrom aj v zlom, v zdraví aj v chorobe, v šťastí aj v nešťastí....a mal by si vedieť, že pre mňa znamenáš najviac na svete a že ťa nesmierne milujem, že si môj poklad, ktorý nikomu na svete nedám, že v deň, keď sme sa spoznali, som to všetko tušila a dnes to všetko viem, že moja láska k tebe nemá hraníc, je širšia ako oceán, jasnejšia ako slnko a krajšia ako dúha....že som šťastná, že ťa mám a že sme stále spolu ďakujem. Veľmi ťa ľúbim. Tvoja Aďka.“

,,Znamenáš pre mňa všetko, zmenila si mi život. Iba s tebou viem, kam bude viesť moja cesta. Tvoj Martin.“

Budúci rok opäť

Ak ste nestihli sa tento rok zapojiť do Valentínskej výzvy, nevadí. Určite budete mať túto príležitosť aj o rok. Stačí len sledovať Facebook (@sad.zilina) a Instagram (sad_zilina) spoločnosti SAD Žilina, kde vás bude včas informovať o tejto obľúbenej Valentínskej výzve.